Miks palgata Turvainsener TeamSecure'iga?

Turvainsener - staffing

Turvainsener

IT-julgeoleku inseneri peamine ülesanne on IT-infrastruktuuri kvaliteedikontroll. See hõlmab nii skaleeritavate, turvaliste ja töökindlate süsteemide projekteerimist, ehitamist ja kaitsmist kui ka tööd andmekeskuste operatiivsüsteemidega ja -võrkudega.

Lisaks arendusosale seisneb kaks olulist oskust, mida turvainsener peaks omama, selles, et aidata organisatsioonil mõista arenenud küberohtusid ja aidata luua strateegiaid nende võrkude kaitsmiseks.

Turvainseneriks olemine eeldab põhjalikke teadmisi rakenduste turvaaukude kohta (OWAS Security Framework) ning samuti osalemist ühes järgmistest sertifikaatidest: Security+, CRISC, CEH.

Suurenev nõudlus Turvainsener aadressil Eesti

Ülemaailmne võidujooks kõrge kvalifikatsiooniga töötajate värbamisel Turvainsener on intensiivistunud ja tekitab turul puudust, eriti aadressil Eesti. Meie Team Secure'is oleme spetsialiseerunud küberturvalisuse tipptöötajate väljaselgitamisele ja nende sobitamisele sobivate töökohtadega. Meie personaliotsingu spetsialistid saavad kasutada suurt hulka kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud Turvainsener kandidaate ning meie kogemuste põhjal turvavaldkonnas saame hinnata potentsiaalse kandidaadi oskusi, kvalifikatsiooni ja kogemusi, et pakkuda meie klientidele ideaalselt sobivat kandidaati.

Suurenev nõudlus Turvainsener aadressil Eesti
Palgata Turvainsener - staffing

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks Team Secure'is on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad ei aita mitte ainult kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid kasutavad samal ajal oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

FAQ

Kas Turvainsener Team Secure'igatöölevõtmisel on mingeid eelnevaid värbamis- või lepingulisi kulusid?

Jah. Nõuame esialgset deposiiti, mis kantakse teie esimesele arvele krediidina, kui olete palganud oma Turvainsener. Kui te otsustate mitte edasi liikuda, tagastatakse teie tagatisraha täielikult.

Kuidas ma alustan? Kuidas ma saan oma Turvainsener ressurssipalgata?

Oleme teinud selle protsessi võimalikult lihtsaks, kõik, mida peate tegema, on minna aadressile https://order.teamsecure.io, lihtsalt täita vorm ja üks meie ekspertidest kirjutab teile tagasi 24-48 tunni jooksul, et teie konto seadistada. Nii lihtne!

Milliseid makseviise te aktsepteerite?

Me töötame peamiselt pangaülekannetega ja töötame tavaliselt järgmistes valuutades : EUR, CHF, USD ja GBP. Väiksemate summade puhul aktsepteerime makseid kõigi suuremate krediitkaartidega.

Kas minu Turvainsener töösaab Turvainsener toimuda meie ettevõtte kontoritest?

Jah. Turvainsener Töötajatekohapealne lähetamine Turvainsener on võimalik soovi korral. Kõigil Team Secure'i töötajatel on lõplik sõnaõigus ümberpaigutamisel, sest meie spetsialistide õnnelikkus on meie jaoks esmatähtis.

Kõik elukalliduse korrigeerimised ja ümberpaigutamiskulud kantakse üle kliendile. Soovitame seda tüüpi korraldust 3-6 kuu pikkusteks perioodideks. Klientidel, kes soovivad pikaajalist kohapealset ümberpaigutamist, soovitatakse Team Secure'ile eelnevalt teada anda, et me saaksime palgata konkreetseid Turvainsener kandidaate, kes soovivad ümberpaigutamist.

Miks te ei luba Turvainsener töötada kodust või kaugtööd?

Kuna Team Secure on turvaettevõte, on teadaolevalt ranged töötajad, kes järgivad sisemisi protokolle ja turvasuuniseid, alates juurdepääsukontrollist kuni kõikide dokumentide ja koodide säilitamiseni, mille kallal töötatakse ja mis on seotud meie klientide intellektuaalomandiga (IP). Kaugtöö ja vabakutseline töö on kontseptsioonina suurepärane, kuid meie kliendid, eelkõige Fortune 500 ettevõtted ja valitsused, on väga huvitatud sellest, et nende Turvainsener töödeintellektuaalomandit Turvainsener kaitstakse turvaliselt.

Kui palju ma peaksin Turvainsener Team Secure'igapalgata?

Me alustasime Team Secure'i ühe eesmärgiga: pakkuda oma klientidele tipptasemel küberturbe teenuseid ja luua küberturbe spetsialistide kogukond, sõltumata asukohast. Me värbame ja palkame teid Turvainsener otse,teie Turvainsener nimel. Me maksame kõik tööjõumaksud ja tööhõivemaksu riigile. Teie jaoks on see probleemivaba. Ei mingit keerulist paberimajandust, ei mingit halduskoormust teie jaoks. Lihtne ökonoomika, võiksite öelda.

Turul on suur nõudlus Turvainsener, ja neid ei ole piisavalt Turvainsener, mistõttu on hinnad kogu maailmas kõrged.

Kellele kuuluvad seaduslikud õigused minu poolt loodud teose Turvainsener?

Teie, klient! Meie meeskond töötab otse teie jaoks ja pärast täielikku tasumist on kõik intellektuaalomandi õigused, Team Secure poolt toodetud tooted ja kood teie omandis.

Palgata Turvainsener

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.