Miks teha Nõuetele vastavus ja nõustamine analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Nõuetele vastavus ja nõustamine

Organisatsioonid peavad aadressil Eesti täitma üha rangemaid eeskirju ja turvanõudeid, samal ajal tegeledes ka küberohtude keerulise väljakutsega. Me Team Secure'is nõustame oma kliente asjakohaste privaatsusseaduste ja regulatiivsete nõuete osas, kuidas arendada ja rakendada nõuetele vastavaid süsteeme ja kontrolle, mis leevendavad sisemisi ja väliseid haavatavusi.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Nõuetele vastavus ja nõustamine?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.