Miks teha Koolitus ja teadlikkus analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Koolitus ja teadlikkus

Häkkerid arendavad pidevalt oma lähenemisviise ja tehnoloogiaid, mistõttu teie ettevõte peab alati uuendama oma küberturvalisuse teadlikkuse koolitust, mis on ettevõtte infoturbe kultuuri lahutamatu osa.

Teie töötajad on teie esimene ja peamine kaitseliin veebikuritegevuse vastu, seega oleks teie kõige turvalisem investeering anda neile teadmised ja oskused, mida nad vajavad, et kaitsta end kuritegelike elementide eest. Me Team Secure'is töötasime välja koolitusprogrammid, mis põhinevad reaalsete rünnakute simulatsioonidel, mis on kooskõlas kõige uuemate kuritegelike suundumustega, ja me käsitleme koos oma klientidega selliseid teemasid nagu : kuidas märgata punaseid lipukesi, kaitsemeetmeid, kuidas luua tõhus ohule reageerimise plaan.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Koolitus ja teadlikkus?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.