Miks teha Sotsiaalne insenerlus analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Sotsiaalne insenerlus

Sotsiaalne insenerlus viitab erinevate pettusmeetodite kasutamisele, et manipuleerida üksikisikuid konfidentsiaalse või isikliku teabe avaldamiseks, mida võidakse kasutada pettuse eesmärgil. Rünnakud tuginevad suuresti inimsuhetele ja hõlmavad sageli inimeste manipuleerimist, et nad rikuksid tavapäraseid turvameetmeid, et saada juurdepääs süsteemidele, võrkudele või füüsilistele asukohtadele või saada rahalist kasu. Me Team Secure'is tunnistame, et töötajate käitumisel võib olla suur mõju organisatsioonide infoturbe tagamisele, ja me töötame koos oma klientidega, et pakkuda koolitusi ja tavasid infoturbe kultuuri juhtimiseks, kasutades viieastmelist lähenemisviisi: eelhindamine, strateegiline planeerimine, operatiivne planeerimine, rakendamine ja järelhindamine.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Sotsiaalne insenerlus?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.