Miks teha Turvakoodi läbivaatamine analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Turvakoodi läbivaatamine

Turvakoodi läbivaatamine on eriülesanne, mis hõlmab rakenduse lähtekoodi käsitsi ja/või automatiseeritud läbivaatamist, et teha kindlaks koodis olevad turvalisusega seotud nõrgad kohad. Meie eksperdid vaatavad olemasoleva koodi läbi ja seavad haavatavused kliendi organisatsiooni kontekstis tähtsuse järjekorda, võttes arvesse rünnaku tõenäosust ja rikkumise mõju äritegevusele. Nad teevad koostööd rakenduse arendajatega, et pakkuda teadmisi ja tavasid, kuidas muuta rakenduse lähtekood usaldusväärsemaks ja turvalisemaks, rakendades loetelu parimatest turvalistest kodeerimistavadest, sealhulgas sisendi valideerimine, parameetriseeritud avaldused, turvalise mäluhalduse tavad, andmete krüpteerimine ja palju muud.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Turvakoodi läbivaatamine?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.