Miks teha Vastutustundlik avalikustamise programm analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Vastutustundlik avalikustamise programm

Vastutustundlik avalikustamine on haavatavuse avalikustamise mudel, mille puhul haavatavus või probleem avalikustatakse alles pärast ajavahemikku, mis võimaldab haavatavust või probleemi parandada või parandada. Meie ekspertide meeskonnal on kogemusi koostööst meie klientidega, et tuvastada haavatavused ja teatada neist nende arendusmeeskonnale, et neid saaks erakorraliselt parandada või töötada välja lahendused. Koostöö meiega kaitseb teie süsteemide haavatavusi avalikustamise eest enne, kui olete valmis paranduse kasutuselevõtmiseks.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Vastutustundlik avalikustamise programm?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.