Miks palgata Intsidentidele reageerimise spetsialist TeamSecure'iga?

Intsidentidele reageerimise spetsialist - staffing

Intsidentidele reageerimise spetsialist

Intsidentidele reageerimine kirjeldab protsessi, mille abil organisatsioon tegeleb andmekaitserikkumise või küberrünnakuga, samuti seda, kuidas organisatsioon püüab rünnaku või rikkumise (intsidendi) tagajärgi hallata. Selle protsessi eesmärk on hallata intsidenti tõhusalt, et kahju oleks piiratud ning nii taastamise aeg kui ka kulud oleksid minimaalsed.

Intsidentidele reageerimise spetsialistiks olemine eeldab tehnilisi teadmisi vähemalt kahes järgmises valdkonnas: Windowsi kettakõrvalduse ja mälu analüüs; pilvepõhine operatsioon ja projekteerimine; võrgu turvalisuse järelevalve (NSM), võrguliikluse analüüs ja logianalüüs; pilvepõhine operatsioon ja projekteerimine; Unixi või Linuxi kettakõrvalduse ja mälu analüüs; staatiline ja dünaamiline pahavara analüüs; MITRE ATT&CK .

Vajalik on ühe skriptimis- või arenduskeele (nt Python) oskus.

Suurenev nõudlus Intsidentidele reageerimise spetsialist aadressil Eesti

Ülemaailmne võidujooks kõrge kvalifikatsiooniga töötajate värbamisel Intsidentidele reageerimise spetsialist on intensiivistunud ja tekitab turul puudust, eriti aadressil Eesti. Meie Team Secure'is oleme spetsialiseerunud küberturvalisuse tipptöötajate väljaselgitamisele ja nende sobitamisele sobivate töökohtadega. Meie personaliotsingu spetsialistid saavad kasutada suurt hulka kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud Intsidentidele reageerimise spetsialist kandidaate ning meie kogemuste põhjal turvavaldkonnas saame hinnata potentsiaalse kandidaadi oskusi, kvalifikatsiooni ja kogemusi, et pakkuda meie klientidele ideaalselt sobivat kandidaati.

Suurenev nõudlus Intsidentidele reageerimise spetsialist aadressil Eesti
Palgata Intsidentidele reageerimise spetsialist - staffing

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks Team Secure'is on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad ei aita mitte ainult kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid kasutavad samal ajal oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

FAQ

Kas Intsidentidele reageerimise spetsialist Team Secure'igatöölevõtmisel on mingeid eelnevaid värbamis- või lepingulisi kulusid?

Jah. Nõuame esialgset deposiiti, mis kantakse teie esimesele arvele krediidina, kui olete palganud oma Intsidentidele reageerimise spetsialist. Kui te otsustate mitte edasi liikuda, tagastatakse teie tagatisraha täielikult.

Kuidas ma alustan? Kuidas ma saan oma Intsidentidele reageerimise spetsialist ressurssipalgata?

Oleme teinud selle protsessi võimalikult lihtsaks, kõik, mida peate tegema, on minna aadressile https://order.teamsecure.io, lihtsalt täita vorm ja üks meie ekspertidest kirjutab teile tagasi 24-48 tunni jooksul, et teie konto seadistada. Nii lihtne!

Milliseid makseviise te aktsepteerite?

Me töötame peamiselt pangaülekannetega ja töötame tavaliselt järgmistes valuutades : EUR, CHF, USD ja GBP. Väiksemate summade puhul aktsepteerime makseid kõigi suuremate krediitkaartidega.

Kas minu Intsidentidele reageerimise spetsialist töösaab Intsidentidele reageerimise spetsialist toimuda meie ettevõtte kontoritest?

Jah. Intsidentidele reageerimise spetsialist Töötajatekohapealne lähetamine Intsidentidele reageerimise spetsialist on võimalik soovi korral. Kõigil Team Secure'i töötajatel on lõplik sõnaõigus ümberpaigutamisel, sest meie spetsialistide õnnelikkus on meie jaoks esmatähtis.

Kõik elukalliduse korrigeerimised ja ümberpaigutamiskulud kantakse üle kliendile. Soovitame seda tüüpi korraldust 3-6 kuu pikkusteks perioodideks. Klientidel, kes soovivad pikaajalist kohapealset ümberpaigutamist, soovitatakse Team Secure'ile eelnevalt teada anda, et me saaksime palgata konkreetseid Intsidentidele reageerimise spetsialist kandidaate, kes soovivad ümberpaigutamist.

Miks te ei luba Intsidentidele reageerimise spetsialist töötada kodust või kaugtööd?

Kuna Team Secure on turvaettevõte, on teadaolevalt ranged töötajad, kes järgivad sisemisi protokolle ja turvasuuniseid, alates juurdepääsukontrollist kuni kõikide dokumentide ja koodide säilitamiseni, mille kallal töötatakse ja mis on seotud meie klientide intellektuaalomandiga (IP). Kaugtöö ja vabakutseline töö on kontseptsioonina suurepärane, kuid meie kliendid, eelkõige Fortune 500 ettevõtted ja valitsused, on väga huvitatud sellest, et nende Intsidentidele reageerimise spetsialist töödeintellektuaalomandit Intsidentidele reageerimise spetsialist kaitstakse turvaliselt.

Kui palju ma peaksin Intsidentidele reageerimise spetsialist Team Secure'igapalgata?

Me alustasime Team Secure'i ühe eesmärgiga: pakkuda oma klientidele tipptasemel küberturbe teenuseid ja luua küberturbe spetsialistide kogukond, sõltumata asukohast. Me värbame ja palkame teid Intsidentidele reageerimise spetsialist otse,teie Intsidentidele reageerimise spetsialist nimel. Me maksame kõik tööjõumaksud ja tööhõivemaksu riigile. Teie jaoks on see probleemivaba. Ei mingit keerulist paberimajandust, ei mingit halduskoormust teie jaoks. Lihtne ökonoomika, võiksite öelda.

Turul on suur nõudlus Intsidentidele reageerimise spetsialist, ja neid ei ole piisavalt Intsidentidele reageerimise spetsialist, mistõttu on hinnad kogu maailmas kõrged.

Kellele kuuluvad seaduslikud õigused minu poolt loodud teose Intsidentidele reageerimise spetsialist?

Teie, klient! Meie meeskond töötab otse teie jaoks ja pärast täielikku tasumist on kõik intellektuaalomandi õigused, Team Secure poolt toodetud tooted ja kood teie omandis.

Palgata Intsidentidele reageerimise spetsialist

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.