Miks teha Penetratsioonitestimine analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Penetratsioonitestimine

Penetratsioonitestimine, mida nimetatakse ka pen-testimiseks või eetiliseks häkkimiseks, on arvutisüsteemi, võrgu või veebirakenduse testimine, et leida turvaauke, mida ründaja võiks ära kasutada. Meie penetratsioonitestijad viivad läbi nii automatiseeritud kui ka manuaalseid teste, et tuvastada võimalikud sisenemiskohad, määrata kindlaks infrastruktuuri (riistvara), rakenduse (tarkvara) ja inimeste nõrkused. Nad annavad kliendile aru nende leidude kohta ja annavad juhiseid asjakohaste kontrollimeetmete väljatöötamiseks.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Penetratsioonitestimine?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.