Miks teha Hallatud turvateenused analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Hallatud turvateenused

Üha enam organisatsioone aadressil Eesti pöördub hallatavate turvateenuste poole, et laiendada oma turvavõimekust ja vähendada oma ettevõttesisese IT-personali töökoormust. Managed Security Service Provider'ina (MSSP) haldab Team Secure turvaprotsesse meie asukohast, võimaldades ettevõtetel teostada tavapärast äritegevust minimaalse sekkumisega turvaalgatuste tõttu, samal ajal kui me säilitame pideva sidepidamise ja sujuva aruandluse ettevõttele. Team Secure'ile allhanke korras peaksite eeldama kulude kokkuhoidu, kuna ei ole vaja säilitada kohapealseid IT-turvalisuse töötajaid.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Hallatud turvateenused?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.