Miks teha Konsultatsioon analüüsi TeamSecure'iga?

Meie inimesed on olulised

Konsultatsioon

Meie küberturbe konsultandid aadressil Eesti omavad teadmisi, mis aitavad teil küberkurjategijatest ettejääda. aadressil Eesti Nad hindavad tarkvara, arvutisüsteeme ja võrke haavatavuste suhtes, seejärel kavandavad ja rakendavad organisatsiooni vajaduste jaoks parimad turvalahendused. Meil Team Secure'is on põhjalik arusaam sellest, kus organisatsiooni lähenemine infoturbele võib ebaõnnestuda, ning me nõustame oma kliente ennetavate paranduste osas, mida saab teha poliitikate ja rakenduskorra abil, mis võimaldab kliendi organisatsioonil aadressil Eesti oma digitaalset vara kaitsta.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine

Samal ajal kui mõned lihtsalt muretsevad, kindlustame meie tänast ja homset maailma aadressil Eesti ja mujalgi. Turvaaukud häirivad pidevalt ettevõtteid ja põhjustavad tohutuid kulusid. Osa meie kui ettevõtte missioonist on pidevalt analüüsida uusimaid haavatavusi ja häkkimistrende ning -meetodeid, et paremini mõista, kust võib tulla järgmine oht.

Tänapäeva ja homse maailma turvamine
Alustasime lihtsast tähelepanekust

Alustasime lihtsast tähelepanekust

Üha enam ettevõtteid investeerib ja sõltub digitaalsetest varadest. Kõigi tehnoloogiatega kursis hoidmine muutub üha keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Enamikul ettevõtetel aadressil Eesti lihtsalt ei ole ettevõttesiseselt piisavalt teadmisi või aega ja oskusteavet, et värvata vajalikke küberturvalisuse ressursse. Meie missioon Team Secure'is on lihtne. Avastada, palgata ja hoida tipptasemel küberturvalisuse talente. See võimaldab meie klientidel keskenduda oma lühi- ja pikaajalistele projekti eesmärkidele, mitte muretseda julgeolekuohtude pärast.

Vajate abi Konsultatsioon?

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.