Miks palgata Intsidentidele reageerimise juht TeamSecure'iga?

Intsidentidele reageerimise juht - staffing

Intsidentidele reageerimise juht

Intsidentidele reageerimine kirjeldab protsessi, mille abil organisatsioon tegeleb andmete rikkumise või küberrünnakuga, samuti seda, kuidas organisatsioon püüab hallata rünnaku või rikkumise (intsidendi) tagajärgi. Selle protsessi eesmärk on hallata intsidenti tõhusalt, et kahju oleks piiratud ning nii taastamise aeg kui ka kulud oleksid minimaalsed.

Intsidentidele reageerimise juht juhib IT-spetsialistide meeskonda, kes reageerivad küberrünnakutele, võrgumurretele ja arvutikuritegudele. Tema ülesanne on juhtida turvatöötajaid, kes uurivad turvarikkumisi ja rakendavad vastumeetmeid.

Intsidentidele reageerimise juhina on vaja tehnilisi teadmisi vähemalt kahes järgmises valdkonnas: Windows'i ketta- ja mäluekspertiis; pilveoperatsioonid ja -tehnoloogia; võrgu turvalisuse järelevalve (NSM), võrguliikluse analüüs ja logianalüüs; pilveoperatsioonid ja -tehnoloogia; Unixi või Linuxi ketta- ja mäluekspertiis; staatiline ja dünaamiline pahavara analüüs; MITRE ATT&CK.

Vajalik on ühe skriptimis- või arenduskeele (nt Python) oskus.

Suurenev nõudlus Intsidentidele reageerimise juht aadressil Eesti

Ülemaailmne võidujooks kõrge kvalifikatsiooniga töötajate värbamisel Intsidentidele reageerimise juht on intensiivistunud ja tekitab turul puudust, eriti aadressil Eesti. Meie Team Secure'is oleme spetsialiseerunud küberturvalisuse tipptöötajate väljaselgitamisele ja nende sobitamisele sobivate töökohtadega. Meie personaliotsingu spetsialistid saavad kasutada suurt hulka kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud Intsidentidele reageerimise juht kandidaate ning meie kogemuste põhjal turvavaldkonnas saame hinnata potentsiaalse kandidaadi oskusi, kvalifikatsiooni ja kogemusi, et pakkuda meie klientidele ideaalselt sobivat kandidaati.

Suurenev nõudlus Intsidentidele reageerimise juht aadressil Eesti
Palgata Intsidentidele reageerimise juht - staffing

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks Team Secure'is on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad ei aita mitte ainult kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid kasutavad samal ajal oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

FAQ

Kas Intsidentidele reageerimise juht Team Secure'igatöölevõtmisel on mingeid eelnevaid värbamis- või lepingulisi kulusid?

Jah. Nõuame esialgset deposiiti, mis kantakse teie esimesele arvele krediidina, kui olete palganud oma Intsidentidele reageerimise juht. Kui te otsustate mitte edasi liikuda, tagastatakse teie tagatisraha täielikult.

Kuidas ma alustan? Kuidas ma saan oma Intsidentidele reageerimise juht ressurssipalgata?

Oleme teinud selle protsessi võimalikult lihtsaks, kõik, mida peate tegema, on minna aadressile https://order.teamsecure.io, lihtsalt täita vorm ja üks meie ekspertidest kirjutab teile tagasi 24-48 tunni jooksul, et teie konto seadistada. Nii lihtne!

Milliseid makseviise te aktsepteerite?

Me töötame peamiselt pangaülekannetega ja töötame tavaliselt järgmistes valuutades : EUR, CHF, USD ja GBP. Väiksemate summade puhul aktsepteerime makseid kõigi suuremate krediitkaartidega.

Kas minu Intsidentidele reageerimise juht töösaab Intsidentidele reageerimise juht toimuda meie ettevõtte kontoritest?

Jah. Intsidentidele reageerimise juht Töötajatekohapealne lähetamine Intsidentidele reageerimise juht on võimalik soovi korral. Kõigil Team Secure'i töötajatel on lõplik sõnaõigus ümberpaigutamisel, sest meie spetsialistide õnnelikkus on meie jaoks esmatähtis.

Kõik elukalliduse korrigeerimised ja ümberpaigutamiskulud kantakse üle kliendile. Soovitame seda tüüpi korraldust 3-6 kuu pikkusteks perioodideks. Klientidel, kes soovivad pikaajalist kohapealset ümberpaigutamist, soovitatakse Team Secure'ile eelnevalt teada anda, et me saaksime palgata konkreetseid Intsidentidele reageerimise juht kandidaate, kes soovivad ümberpaigutamist.

Miks te ei luba Intsidentidele reageerimise juht töötada kodust või kaugtööd?

Kuna Team Secure on turvaettevõte, on teadaolevalt ranged töötajad, kes järgivad sisemisi protokolle ja turvasuuniseid, alates juurdepääsukontrollist kuni kõikide dokumentide ja koodide säilitamiseni, mille kallal töötatakse ja mis on seotud meie klientide intellektuaalomandiga (IP). Kaugtöö ja vabakutseline töö on kontseptsioonina suurepärane, kuid meie kliendid, eelkõige Fortune 500 ettevõtted ja valitsused, on väga huvitatud sellest, et nende Intsidentidele reageerimise juht töödeintellektuaalomandit Intsidentidele reageerimise juht kaitstakse turvaliselt.

Kui palju ma peaksin Intsidentidele reageerimise juht Team Secure'igapalgata?

Me alustasime Team Secure'i ühe eesmärgiga: pakkuda oma klientidele tipptasemel küberturbe teenuseid ja luua küberturbe spetsialistide kogukond, sõltumata asukohast. Me värbame ja palkame teid Intsidentidele reageerimise juht otse,teie Intsidentidele reageerimise juht nimel. Me maksame kõik tööjõumaksud ja tööhõivemaksu riigile. Teie jaoks on see probleemivaba. Ei mingit keerulist paberimajandust, ei mingit halduskoormust teie jaoks. Lihtne ökonoomika, võiksite öelda.

Turul on suur nõudlus Intsidentidele reageerimise juht, ja neid ei ole piisavalt Intsidentidele reageerimise juht, mistõttu on hinnad kogu maailmas kõrged.

Kellele kuuluvad seaduslikud õigused minu poolt loodud teose Intsidentidele reageerimise juht?

Teie, klient! Meie meeskond töötab otse teie jaoks ja pärast täielikku tasumist on kõik intellektuaalomandi õigused, Team Secure poolt toodetud tooted ja kood teie omandis.

Palgata Intsidentidele reageerimise juht

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.