Miks palgata DevOps-spetsialist TeamSecure'iga?

DevOps-spetsialist - staffing

DevOps-spetsialist

DevOps koosneb kahest osast, tarkvaraarendusest (Dev) ja IT-operatsioonidest (Ops). Selle eesmärk on lühendada süsteemiarenduse elutsüklit ning pakkuda kõrget tarkvara kvaliteeti. DevOps-spetsialist vastutab IT-infrastruktuuri haldamise eest vastavalt hübriidses mitmevaldkonna keskkonnas asuva toetatava tarkvarakoodi nõuetele.

Kuna DevOps kujundati tarkvaraarenduse ja IT-operatsioonide ühendamise teel, võib DevOps-spetsialist olla kas arendaja, kes on liikunud operatsioonide valdkonda, või süsteemiadministraator, kes on liikunud kodeerimise valdkonda. DevOps-spetsialistiks olemine eeldab arusaamist ja kogemusi vähemalt kahes järgmises: Unixi operatsioonisüsteemid, Pythoni skriptimine, MYSQL andmebaas, Tomcat rakendusserverid. DevOps-spetsialistile lisaväärtuseks on teadmised testimisest ja automatiseerimisraamistike ja -vahendite, nagu JMeteri testikomplektid või Serenity, kasutuselevõtust.

Suurenev nõudlus DevOps-spetsialist aadressil Eesti

Ülemaailmne võidujooks kõrge kvalifikatsiooniga töötajate värbamisel DevOps-spetsialist on intensiivistunud ja tekitab turul puudust, eriti aadressil Eesti. Meie Team Secure'is oleme spetsialiseerunud küberturvalisuse tipptöötajate väljaselgitamisele ja nende sobitamisele sobivate töökohtadega. Meie personaliotsingu spetsialistid saavad kasutada suurt hulka kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud DevOps-spetsialist kandidaate ning meie kogemuste põhjal turvavaldkonnas saame hinnata potentsiaalse kandidaadi oskusi, kvalifikatsiooni ja kogemusi, et pakkuda meie klientidele ideaalselt sobivat kandidaati.

Suurenev nõudlus DevOps-spetsialist aadressil Eesti
Palgata DevOps-spetsialist - staffing

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks Team Secure'is on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad ei aita mitte ainult kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid kasutavad samal ajal oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

FAQ

Kas DevOps-spetsialist Team Secure'igatöölevõtmisel on mingeid eelnevaid värbamis- või lepingulisi kulusid?

Jah. Nõuame esialgset deposiiti, mis kantakse teie esimesele arvele krediidina, kui olete palganud oma DevOps-spetsialist. Kui te otsustate mitte edasi liikuda, tagastatakse teie tagatisraha täielikult.

Kuidas ma alustan? Kuidas ma saan oma DevOps-spetsialist ressurssipalgata?

Oleme teinud selle protsessi võimalikult lihtsaks, kõik, mida peate tegema, on minna aadressile https://order.teamsecure.io, lihtsalt täita vorm ja üks meie ekspertidest kirjutab teile tagasi 24-48 tunni jooksul, et teie konto seadistada. Nii lihtne!

Milliseid makseviise te aktsepteerite?

Me töötame peamiselt pangaülekannetega ja töötame tavaliselt järgmistes valuutades : EUR, CHF, USD ja GBP. Väiksemate summade puhul aktsepteerime makseid kõigi suuremate krediitkaartidega.

Kas minu DevOps-spetsialist töösaab DevOps-spetsialist toimuda meie ettevõtte kontoritest?

Jah. DevOps-spetsialist Töötajatekohapealne lähetamine DevOps-spetsialist on võimalik soovi korral. Kõigil Team Secure'i töötajatel on lõplik sõnaõigus ümberpaigutamisel, sest meie spetsialistide õnnelikkus on meie jaoks esmatähtis.

Kõik elukalliduse korrigeerimised ja ümberpaigutamiskulud kantakse üle kliendile. Soovitame seda tüüpi korraldust 3-6 kuu pikkusteks perioodideks. Klientidel, kes soovivad pikaajalist kohapealset ümberpaigutamist, soovitatakse Team Secure'ile eelnevalt teada anda, et me saaksime palgata konkreetseid DevOps-spetsialist kandidaate, kes soovivad ümberpaigutamist.

Miks te ei luba DevOps-spetsialist töötada kodust või kaugtööd?

Kuna Team Secure on turvaettevõte, on teadaolevalt ranged töötajad, kes järgivad sisemisi protokolle ja turvasuuniseid, alates juurdepääsukontrollist kuni kõikide dokumentide ja koodide säilitamiseni, mille kallal töötatakse ja mis on seotud meie klientide intellektuaalomandiga (IP). Kaugtöö ja vabakutseline töö on kontseptsioonina suurepärane, kuid meie kliendid, eelkõige Fortune 500 ettevõtted ja valitsused, on väga huvitatud sellest, et nende DevOps-spetsialist töödeintellektuaalomandit DevOps-spetsialist kaitstakse turvaliselt.

Kui palju ma peaksin DevOps-spetsialist Team Secure'igapalgata?

Me alustasime Team Secure'i ühe eesmärgiga: pakkuda oma klientidele tipptasemel küberturbe teenuseid ja luua küberturbe spetsialistide kogukond, sõltumata asukohast. Me värbame ja palkame teid DevOps-spetsialist otse,teie DevOps-spetsialist nimel. Me maksame kõik tööjõumaksud ja tööhõivemaksu riigile. Teie jaoks on see probleemivaba. Ei mingit keerulist paberimajandust, ei mingit halduskoormust teie jaoks. Lihtne ökonoomika, võiksite öelda.

Turul on suur nõudlus DevOps-spetsialist, ja neid ei ole piisavalt DevOps-spetsialist, mistõttu on hinnad kogu maailmas kõrged.

Kellele kuuluvad seaduslikud õigused minu poolt loodud teose DevOps-spetsialist?

Teie, klient! Meie meeskond töötab otse teie jaoks ja pärast täielikku tasumist on kõik intellektuaalomandi õigused, Team Secure poolt toodetud tooted ja kood teie omandis.

Palgata DevOps-spetsialist

Teie IT-infrastruktuuri turvalisus peaks olema teie peamine prioriteet. Võtke meiega ühendust.